Hakkımızda: Çakabey Nakliyat firmamız İstanbul ilinde kurulmuş olup İstanbul’un tüm ilçelerine ve memleketin tüm illerine taşımacılık konusunda hizmet vermektedir. Çakabey Nakliyat sektörün deneyimli ve kalburüstü firmalarındandır. Her zaman çok güzel referanslara sahip olmayı başarmıştır. Taşımacılık sektöründe evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma, kurumsal taşıma, parça eşya taşıma ve depolama hizmetlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

hakkımızda
hakkımızda

Hakkımızda Çakabey Evden Eve Nakliyat

Bünyesinde bulundurduğu personel, araç ve depolar ile bu sektörde sorunlara, kolay ve ekonomik çözümler bulmaktayız. Taşınma işini büyük bir sıkıntı olmaktan çıkarıp müşterilerimizin üzerlerinden bu yükü almaktayız. Şirket içi eğitim çalışmaları ve yeniliklere hızlı adapte olma becerisi ile Çakabey evden eve nakliyat olarak diğer firmalardan daima birkaç adım önde gitmekteyiz. Firmamız ile yapacağınız tüm taşıma işleri firmamız güvencesi ile sigortalanır.

Firmamız ile çalışmayı tercih ettiğinizde tüm eşyalarınız sanki yeni alınmış gibi özel bir itina ile toparlanır. En uygun ambalaj malzemeleri ile özenle sarılıp, paketlenir. Yeni yerlerinde teker teker paketlerinden çıkarılıp son adreslerine yerleştirilir.

ambalajlama

Çakabey Nakliye Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Hizmetleri

Uzun yıllardan beridir bu sektörde soluk alan Hakkımızda; Çakabey Nakliye etrafındaki birçok firmaya da ilham kaynağı olmuştur. Asansörlü nakliyat, depolama, parça eşya taşıma gibi hizmetleri sektörde birçok firmadan daha önce yapan Çakabey örnek olmaya devam edecektir. Firmamızın çalışma portföyü çoğunlukla eski müşterilerimizin referansları ile oluşmaktadır. Bu bilinçte olan personelimiz her yeni işinde kalite çıtasını daha yukarı yükseltmektedir.

Personelimizin performansı sürekli takip edilir. Her iş sonunda, dileyen müşterilerimize küçük bir anket sunarak , bizleri değerlendirmesini isteriz. Personelimizin işine sevgisi ve bilgileri şirket içi aktiviteler ile daima canlı tutulmaktadır. Kılık kıyafetten, müşteriler ile olan diyaloglara, eşya ambalajlamadan, taşıma esnasındaki diyaloglara kadar birçok konuda şirket personellerine periyodik eğitimler verilmektedir.

ambalajlama

Çakabey Şehirlerarası, Uluslararası Nakliyat İşlemleri

Firma olarak netlik ve güvenirlikten hiçbir zaman taviz vermemekteyiz. Bizler ile iletişime geçen herkes ile öncelikle hangi hizmetleri istedikleri konusunda anlaşırız, ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçlarının karşılığı olan fiyatı belirleriz. Tüm anlaşmalarımız yazılı olarak yapılmaktadır. Anlaşmalarımızda süre ve hizmetler net olarak belirtilmektedir.

Taşınma işlerinizde Hakkımızda Çakabey şehirlerarası uluslararası nakliyat olarak bizler ile çalışırsanız, inanıyoruz ki sizler de eski müşterilerimiz gibi, bizlere iyi referanslar olacaksınız.