Şehirlerarası nakliyat şehir değiştirmek isteyenlerin başvurduğu bir nakliyat hizmetidir. Bu hizmet çoğu firma tarafından yüksek fiyatlar karşılığında gerçekleşirken firmamız evden eve nakliyat ‘ta devrim yaparak en uygun fiyat tarifesi ile hizmetinizdedir. Tayin, taşınma, zorunlu yer değiştirme gibi durumlarınızda ihtiyacınız olan bu hizmeti en güvenilir yerden almanız sizler için bir avantajdır. Buna bağlı olarak şehirler arası taşımada eşyalarınızın kolay ve pratik taşınması için nakliyat firması seçimi çok önemlidir.

şehirlerarası nakliyat
şehirlerarası nakliyat

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Firma seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlar ve taşıma politikamızı öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Eşyalarınızın uzun yolculuğunda siz yanlarında olmasanız bile uzman ekibimiz eşyalarınızın yanında ve eşyalarınız güvence altındadır. Şehirlerarası Nakliyat Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Şehirlerarası evden eve nakliyat firması seçmek çok önemli ve zor bir konudur. Birçok firma bu hizmeti verdiğini söylese de güvenilir firma bulmak çok zor olabilir. Şehirler arası çalışan firmaları seçerken:

ambalajlama

  • Eşyalarınızı gideceği yere sağlam bir şekilde götürmesi,
  • Eşyalarınızı araçlara yüklerken olası hasarlara karşı haklarınızı gözeten sigorta ve sözleşme imzalanması,
  • Araçların yolculuk esnasında olası kazalara karşı aldığı önlemler ve uzman ekip ile çalışması,
  • Aynı ile giden başka bir taşınmanın olması durumunda eşyalarınızın karıştırılmaması ve özenli yerleştirilmesi,
  • Şehirler arası nakliye en önemli konulardan biri olan söz verilen zamanda ve saatte taşınmanın gerçekleştirilmesi,
  • Eşyaların yeni nesil koruyucu malzemeler ile dayanıklı bir biçimde paketlenmesi

nakliyat

Gibi konulara dikkat ederek şehirler arası taşınma hizmeti alacağınız firmayı seçmeniz gerekmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası nakliyat fiyatları için amatör firmalar bir evin tüm malzemelerinin maliyetinden daha fazla fiyat vermektedir. Firmamız ise 81 ile gerçekleştireceği nakliyat hizmetinde en ekonomik ve en kaliteli olmanın güvencesini vermektedir. Belirlenen fiyatlar taşınacağınız şehre, evinizin eşyalarına göre farklılık göstermektedir. Fiyat bilgisi almak için sitemizde bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Şehirler arası taşınma işlemi belli planlar dahilinde gerçekleşeceği için bir hafta önceden bizi arayıp randevu almanız gerekmektedir. 81 ile nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız ve siz yolda kalmayacaksınız. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.