Kadıköy evden eve nakliyat olarak yoğun iş temposunun arasında bir de ev taşıma düşüncesi birçok insanın en büyük sorunlarından birisidir. Oysaki yeni bir ev ya da yeni bir iş yeri için oldukça hoş heyecanlar duyulurken en büyük sıkıntılı kısım taşınma anı olarak görülmektedir. Tabii bunun nedeni çok uzun bir dönem birçok insanın yaşamış olduğu mağduriyetlerdir. Düzgün paketlenmeyen eşyalar, kırılıp dökülenler, kullanılama hale gelen tonla eşya insanların nakliye firmalarına ilişkin son derece önyargılı davranmalarına neden olmaktadır.

kadıköy evden eve nakliyat
kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Müşteri Hizmetleri İle Taşınma İşleminizi Başlatın!

Ancak artık geleneksel nakliye hizmetlerinin yerine sıklıkla adını duyduğumuz evden eve nakliye hizmetleri yavaş yavaş bu önyargıları silmeye başlamıştır. Fakat bu seferde vermiş olduğu hizmet sıradan bir nakliye hizmeti iken ismi evden eve nakliyat olan firmalar var ki, işte onlar da bu güvenin kazanılmasının en büyük nedenleridir. Bu nedenle taşınma ihtiyacınız olduğunda anlaşacağınız firmayı iyi seçmekte fayda vardır. Uzun bir süredir

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti veren ve müşteri odaklı çalışan firmamız yeni nesil nakliyecilik anlayışını tüm hizmet vermiş olduğu işlerde sergilemektedir. Bir taşınma gündeminiz ortaya çıktığında artık panik olmanıza gerek yok.

Bu esnada yapmanı gereken tek şey Kadıköy evden eve nakliye hizmeti veren firmamız müşteri hizmetleri ile görüşerek bir randevu almanız yeterli olacaktır. Siz randevunuzu oluşturduktan sonra belirlemiş olduğunuz saatte bir eksper ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınız için gerekli olacak ekipman ve araç için küçük bir inceleme yapacaktır.

üsküdar parça eşya taşıma

Kadıköy Nakliyat Evden Eve Asansörlü Taşıma Sürecinde Verilen Hizmetler

Bunların belirlenmesinin ardından taşınma maliyetlerinizi sizinle konuşacak ve eğer anlaşmaya varılırsa yine birlikte belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte ekibimiz taşınma işlemi için yeniden adresinize gelecektir. Adresinize ulaşan Kadıköy nakliyat firması ekibimiz tüm beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın söküm ve sağlam ambalajlama işlemlerinin yanı sıra diğer mutfak ve küçük eşyalarınızın paketlenerek kolilenmesi işlemlerini gerçekleştirecektir. Sizin almanız gereken tek şey dilediğiniz takdirde evdeki değerli eşyalarınızı almak olacaktır.

Bunun dışında tek bir bardağı bile paketlemenize gerek kalmadan çok kısa bir süre içerisinde tüm evinizin paketleme ve ambalajlamasının yapıldığını görünce siz de çok şaşıracaksınız. Ardından tüm eşyalarınız daha önceden belirlenmiş olan eşyalarınız için uygun genişlikte bir araca itina ile yerleştirilir ve taşıma işlemi başlar.

ambalajlama

Hızlı ve Güvenli Taşınma İçin Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Yeni adresinize ulaşan eşyalarınız yine aynı özen ile araçtan evinize taşınır. Gerekli olduğu durumlarda, örneğin çok yüksek binalarda ya da dar merdiven koridorlarının olması durumlarda portatif asansör kurulabilir. Yeni evinize taşınan eşyalar yine sizin göstermiş olduğunuz yerlere taşınarak o alanlara yerleşim ve kurulumları gerçekleştirilir. Sökülen tüm mobilyalarınız yeniden monte edilir ve beyaz eşyalarınızın yerlerine kurulumu sağlanır.

Yukarıda bahsedilen tüm işlemlerin gerçekleşmesi artık günlerinizi almayacak. Eski taşınma yöntemlerinde taşınma gündeme geldiğinde günlerce koli arayıp, bulup sonra da oda oda eşya kolilemek gibi gerçekten oldukça yorucu işler bizi beklerdi. Ancak Kadıköy evden eve nakliyat ekibi ile çalışacaksınız tek bir bardak bile paketlemenize gerek yoktur.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama İşlemleri

Ekibimiz gerekli olan tüm koli, ambalaj ve paketleme malzemeleri ile evinize gelerek tüm eşyalarınızı yalnızca saatler içerisinde özenli ve dikkatli bir şekilde paketler. Ve eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni evinize getirildiğinde yeniden paketlerinden çıkartılır. Kısacası tüm taşıma işlemleri bittiğinde günün sonunda ana hatlarıyla çok büyük oranda yerleşmiş bir ev sizi bekliyor olur diyebiliriz. Siz de hızlı ve güvenli taşıma için müşteri hizmetlerimizle görüşerek randevu alabilirsiniz.

çakabey nakliyat
çakabey nakliyat

Sizlere sunduğumuz nakliye işlemleri A’dan Z’ye kadar tüm hizmetleri kapsamaktadır. Bu hizmetlerimiz arasında sizden tek beklentimiz bize isteklerinizi belirtmenizdir. Bunun dışında sizlerden herhangi bir isteğimiz bulunmamaktadır. Paketleme işlemlerinizi, taşıma işlemlerinizi ve tekrar yerleştirme işlemlerinizi ekip çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Kaliteli Ofis Taşıma Hizmetleri

Kadıköy evden eve nakliyat ofis taşıma hizmetlerinden beklentinizi tam olarak karşılamaktayız. Siz elinizi hiçbir işe sürmeden keyif kahvenizi içebilir ve hizmetlerimizi gözlemleyebilirsiniz. Avrupa kalite standartlarında taşıma hizmeti vermekten ödün vermemekteyiz.

Hal böyle olunca müşteri memnuniyeti de kaçınılmaz olmaktadır. Sektörde referansları incelendiğinde Kadıköy ve ilçelerinde tercih edebileceğiniz tek firma olmamız gelen taleplerin hızla artması bizlerde memnuniyet yaratmış personel araç sayımızda arttırıma gitmemizi zorunlu kılmıştır.