Maltepe evden eve nakliyat olarak hizmet verdiğimiz sektör olan nakliyat bir yerden bir yere taşıma manasındadır. Evden deve nakliyat ise bir evin tüm eşyalarının paketlenerek, nakliye aracına yüklenmesidir. Ardından taşınılacak evin içerisine yerleştirilmesi işidir. Bu amaçla son yıllarda birçok Pendik nakliye firması hizmet vermektedir. Maltepe evden evde nakliye konusunda deneyimli ve tecrübeli personellere sahiptir. Paketleme ve taşıma sırasında özen isteyen bu hizmette çalışan personelin tecrübesi büyük önem taşımaktadır.

maltepe evden eve nakliyat
maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evlerimizin taşınmasında son yıllara kadar hemen hemen hepimiz nakliye firmalarından hizmet almıyorduk. Genellikle eş dost yardımı uygun fiyatlı bir araç ile taşıma yapıyorduk. Durum böyle olunca eşyaların doğru taşınmaması nedeni ile zarar görmesi, kişilerin taşıma esnasında yaralanması gibi durumlar söz konusu idi.

Evden eve nakliye ile kişiler artık eş dost yardımı ile değil profesyonel olarak hizmet veren Maltepe evden eve nakliye firmaları ile yapılmalıdır. Eşyaların düzgün paketlenmesi, monte olanların düzgün sökülmesi, araca yüklenmesi, taşınması gereken konuta götürülmesi profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Ardından taşınan yere ulaşıldığında eşyaların yerleştirilmesi de yine aynı şekilde profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

üsküdar parça eşya taşıma

Maltepe Nakliyat Nakliye Firmaları Taşıma Aşamaları

Maltepe evden eve nakliyat konusunda uzman personelimiz ve her türlü taşıma için ayrı ayrı araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımız gerekli bakımları yapılmış ve her an taşıma işlemi için hazır tutulmaktadır. Aynı zamanda taşıma sigortası ile de taşıdığımız eşyaların başına gelebilecek bir hırsızlık durumuna karşı müşterimizin zarar görmemesini hedefliyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetinde ilk olarak müşterinin talebi üzerine bir keşif yapılmaktadır. Taşınacak eşyanın miktarı, niteliği, taşınacak evin bulunduğu kat, binada asansör olup olmaması, diğer evin aynı şekilde katı ve asansör durumu incelenir ve bunlara göre müşteriye bir fiyat verilir. Evden eve nakliyat konusunda asla direk fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Mutlaka eşyaların ve evin görülmesi gereklidir.

ambalajlama

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız aynı zamanda eşyaya uygun araç ayarlaması da yapmaktadır. Kapalı kasa kamyonlar ile yaptığımız hizmeti araçların taşıma kapasitesine göre belirlemekteyiz. Aracın kapasitesi üzerinde yükleme yapmıyoruz. Bu durumun hem aracın kendisine zararı vardır. Hem de taşıdığı eşyaların niteliğine zararı vardır.

Maltepe evden eve nakliyat süreci müşteri ile anlaşılan gün ve saatte başlar. İlk önce eşyaların sıra ile ambalajlama işlemi yapılır. Kırılacak eşyaların özel malzemeler ile paketlemesi yapılır. Aynı anda diğer personeller tarafından monte olan eşyaların sökülme işlemi yapılır. Paketleme ile birlikte eşyalar olması gereken sıralama ile araca yüklenir. Her işlem için fazladan personel bulundurarak hızlı şekilde taşınma işlemini tamamlamayı hedefleriz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Firmamız Maltepe evden eve nakliyat eşya depolama işlemlerin hepsinde hizmet vermektedir. Sektördeki tecrübemizin yanında evden eve nakliye konusunda uzman personeller ile çalışmaktayız. Gelişi güzel değil sonra derece düzenli bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca taşınma esnasında olabilecek eşya zararlarını paketleme işlemi bizde ise karşılıyoruz. Bu konuda prensibimiz müşteri memnuniyetidir.

Keşif ile başlayan ve taşınması gereken evin tamamının yeni eve yerleşmesi ile sona eren süreçte firma olarak kaliteli hizmet ile yanınızdayız. Bu hizmetlerimizin karşılığı olarak da fiyatlarımızın eşya niteliği, taşınacak kat ve ihtiyaç olunan araca gör belirliyoruz. Nakliye işlemlerinde fiyat yere konuma göre değişir. Ayrıca eşya taşımada personellin bu konuda deneyimli olması eşyanın güvenli taşınması için çok önemlidir.

Fiyat ve kalitede firma olarak rakip tanımıyoruz. Hizmetlerimiz ve kalitemiz konusunda müşterilerimizin geri dönüşleri onur kaynağımızdır. İster evden eve olsun isterse diğer malzeme taşıma işlemleriniz olsun sizlere bir telefon kadar yakınız.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma Nakliye Firmaları

Maltepe evden eve nakliyat asansörlü taşıma nakliye firmaları hizmet sektöründe var olduğundan beri nakliyede birçok firmanın rekabet için yarışıp taklit ettiği firma olmuştur. Her nakliye sonrası müşteri portföyü gelişen İstanbul evden eve nakliyat ile bu başarısını her zaman devam ettirecektir. İstanbul Nakliyat ‘ta uygulanan tüm nakliye yöntemlerini bugün ilk uygulayan firma olmuştur.

Kalite bazında müşterinin memnuniyeti odaklı yapılan tüm hizmetler, gene müşteri tarafından yapılan öneriler ve istekler doğrultusunda gelişmiştir. İyi bir nakliye hizmeti vermek için en ince ayrıntısına kadar bir hizmet planı çizilmeli özellikle ambalajlama konusunda çok titiz olunmalıdır.