Avcılar evden eve nakliyat ve taşımacılık şirketlerinin sayısı arttıkça şirketler arasında rekabet başlanmıştır. Şirketler fiyatları indirmekte ve bu şekilde müşteri çekmeye çalışmaktadır. Müşteriler de en  ucuz fiyatla çalışan firmaları tercih etmektedir. Fakat ucuz fiyat kaliteli hizmet verildiği anlamına gelmez. Müşteriler ucuz fiyatlara kanmamalıdır. Çok ucuz fiyatlarla çalışan firmalar eşyalara zarar vererek size daha büyük faturalar çıkartabilirler. Bu yüzden araştırma yaparken ucuz fiyat odaklı değil kaliteli hizmet odaklı firmalara bakılması daha sağlıklı tercihlere dönüşecektir.

avcılar evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması

Avcılar evden eve nakliyat firması, kaliteli ve hızlı hizmeti ile en iyi nakliyat ve taşımacılık firmalarından biridir. Eğer nitelikli ve bir o kadar da hızlı bir taşınma süreci istiyor iseniz bu firmayı tercih edebilirsiniz. İster şehirlerarası nakliyat ister şehir içi nakliyat olsun kalitesi hiçbir zaman değişmemektedir.

Avcılar evden eve nakliyat şirketi hizmetlerinin ücretleri merak edilen konulardan biridir. Avcılar Nakliyat firmasının sabit bir fiyatı yoktur. Fiyatlar nakliyatın olduğu yerlere göre değişiklik göstermektedir. Şehirlerarası nakliyat işleri biraz pahalı olurken şehir içi nakliyat işleri daha ucuz olmaktadır.

Fiyatlar uzaklıklara paralel olarak bağlantılıdır. En net ve gerçek fiyatlar için firma yetkilileri ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Telefon numarasını arayarak, mesaj atarak ya da şubesine giderek firma ile kolayca ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde tüm fiyat listesini öğrenebilirsiniz.

ambalajlama

Avcılar Nakliyat Mobilya Demontajları Yapılmakta

Özellikle de başka eve taşınan bireyler büyük ve ağır eşyaları İçin endişelenmektedir. Yolda hasar ya da bozulma ihtimali gözler önündedir. Ya da yük aracında fazla yer kaplayıp kapsamaması da problemler yaratmaktadır. Neyse ki Avcılar nakliyat yapan firma mobilya ve diğer büyük eşyalar için demontaj yapmaktadır.

Üstelik bu işlem için de ek ücret almamaktadırlar. Demontaj sayesinde büyük eşyalar daha taşınabilir hale gelmektedir. Ayrıca bu firma yeni adrese teslim ederken mobilya ve benzeri demontaj ettiği tüm eşyaları tekrar eski haline getirmektedir. Avcılar evden eve nakliye işi yapan bu firma, ürünleri en güvenli ve sıhhatli bir şekilde taşımacılık yapmaktadır.

Kullanılan her yük aracı yasalara uygun olup, gerekli izinleri almıştır. Bu yüzden bu firmanın verdiği tüm hizmetler kaliteli ve garanti kapsamındadır. Bu firma sahip olduğu belgeler sayesinde de güven duyulan ve en çok tercih edilen şirketlerden biridir. İnternet üzerinden araştırma yaparak verilen hizmetler hakkında siz de fikir edinebilirsiniz. Başarılı hizmetler veren bu nakliye firması güvende birinci sıradadır.

Avcıular Eşya Depolama Sessiz Taşımacılık: Asansörlü Nakliyat

Bilindiği üzere yeni eve taşınma ve Avcılar eşya depolama nakliyat işlemleri ses çıkaran ve çevreyi rahatsız eden uygulamalardır. Bu rahatsız edici gürültülerden kurulmanın tek yolu asansörlü nakliyat adlı teknolojik uygulamadır. Asansörlü nakliyat uygulaması sayesinde eşyakar saniyeler içerisinde zahmetsiz bir şekilde aşağıya teslim edilmektedir. Bu uygulama sebebi ile çevreyi rahatsız etme olayları minimum düzeye düşmektedir. Özel asansöre eşyalar yerleştirilmektedir ve eşyalar kolayca yük aracına teslim edilmektedir.

Eşyalar yük aracına teslim edildikten sonra özel yapım jelatinler tarafından kaplanmaktadır. Bu şekilde eşyalar yolculuk boyunca oluşacak sarsıntı ve benzeri sorunlardan zarar görmeyeceklerdir. Buna ek olarak da eşyalarda tozlanma, kirlenme sorunları olmayacaktır. Eşyalar alındığı gibi tekrar nakliye edilecektir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Neden bizleri Tercih etmelisiniz?

Eşyalarda hasar görülse bile garanti dolayısı ile eşyalar tamir edilecektir. Ya da eşyanın ücreti müşterilere geri ödenecektir. Bu nedenle müşterilerin eşyaları yüzde yüz güvence altında ve korunmaktadır. Bu firma eşyaların garantisini kapsayan yıldızlı K1 ve K2 belgelerine sahip az firmalardan biridir.

En iyi nakliyat firmalarından biri oluşumuzun nedenleri arasında;

1) Hız, kalite ve pratikliğe önem verişimiz
2) Oda sayısına, taşınacak yükün ağırlığına ve kat edilecek yol mesafesi gibi kriterler göz önüne alınarak diğer firmalara oranla daha farklı ve daha uygun fiyatlar vermemiz
3) Ekibimiz de çocuk yerine bu işte çalışan dinamik ve profesyonelleşmiş takım arkadaşları bulundurmaktayız.
4) İşimizi temiz bir şekilde yapıyoruz

Avcılar Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Avcılar evden eve nakliyat gibi diğer birçok il ve ilçeler de de bu değerlere önem veriyor ve bu değerler hususunda hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz taşınmak için bizlerle irtibata geçtiğiniz zaman öncelikle sözleşme imzalıyor sonrasında sizlerin gelmemizi istediğiniz gün ve saate göre bir plan çıkartarak o gün orada oluyoruz. Sonrasında oda, oda evinizi ekip arkadaşlarımız gerek mobilya sökümü gerek ise küçük ve büyük veya kırılgan özelliği bulunan daha hassas eşyalarınızı paketleyerek öncelik sırasını ölçüyoruz.

çakabey evden eve nakliyat
çakabey evden eve nakliyat

Daha sonrasında küçük ve büyük eşyalarınızı paketleme esnasında paketleme görevinde yer alan arkadaşlarımız bunlarla ilgilenirken mobilya ustalarımız ise ahşap ve ahşap ürünlerinin sökümüne başlıyor.

Sökümü biten eşyaları paketleme de görev alan arkadaşlara teslim ederek diğer odanın eşyalarına geçiyorlar ve burada ki eşyalarla ilgileniyorlar. Her mobilyanın küçük meteryalleri bizler için çok değerli olup işimizi en doğru şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Avcılar Ev Ofis Taşımacılığı

Paketleme ve sökme işlemi tüm odalarda bittikten sonra nakliyat asansörü ile depo alanı geniş olan aracımıza yerleştiriyor böylelikle taşınmak istediğiniz yerleşkeye doğru yola çıkıyoruz. Aynı işlemi yeni taşınacağınız yerleşke de yapıyor, bir oda bitmeden diğer odaya geçmiyoruz. Böylelikle temiz bir haneyi sizlere sunmuş oluyoruz