Ücretsiz ekspertiz hizmeti sadece nakliye sektörüne münhasır bir hizmet türü değildir. Bu hizmet her sunulacak hizmetin kaliteli şekilde yapılması adına önemli bir işlem olarak bilinmektedir.  Hizmetlerimizde öncelik sunulacak hizmetin kalitesini sağlamaktır. Bunun için özellikle nakliye işlemi başlamadan eşyanın yerinin, hacminin türünün belirlenmesi amacı ile müşteri ile anlaşmalı bir saatte ekspertz hizmeti sunulmaktadır.

ücretsiz ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Siz başka bir araca çarptınız ya da başka bir araç sizin aracınıza çarptı. Kaza ile ilgili rapor tutumlarını sağlamak için ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanabilirsiniz. Başınıza gelen olası bir kaza durumuna karşı ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanabilmeniz son derece kolaydır. Bunun için gerekli araştırmaları dilerseniz kendiniz yapabilir dilerseniz de yapılmış olan araştırmaları okuyarak öğrenebilirsiniz.

ambalajlama

Bir kaza anında tutmanız gereken ekspertiz raporunun şablonunu bulundurursanız bu raporu siz de hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra aracınızda araç sigortası ya da kasko varsa, daha öncesinde herhangi bir sigorta şirketi ile anlaşıp bunları yaptırdıysanız o zaman ekspertiz hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ekspertiz Raporu

Nakliye araçları ile yapılan bir kazada sizin ya da karşı tarafın suçunu ve olay yerindeki durumun raporlamak için ekspertizler görevli olur. Aracınızda kasko ya da araç sigortası olması durumunda ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanabilir ve gerekli olan her şeyi yaptırabilirsiniz.

Taşıma işleminde sigorta önceliğine dikkat edin, birde tercih ettiğiniz firma hakkında kesinlikle detaylı bir araştırma yapınız. Çünkü artık ev eşyasının yüksek fiyatlara çıkması tercih edilecek firma konusunda daha ayrıntılı düşünmeye ve öyle karar vermeye zorlamıştır.