Ofis taşımacılığı firmamız şehirler arası eşya taşıma sırasında paketleme ve ambalajlama için ekstra özen göstermektedir. Bu gösterilen özen, taşınacak olan eşyaların üst seviyede bir güvenlikle nakliye edilmesine yardımcı olur. Şehirler arası yapılan taşımalarda şoförlerimiz sürekli olarak müşteri ve şirket ile irtibat halindedir. Buna bağlı olarak müşterilerimizin yok yere telaş yapması önlenmektedir. Firmamızın yaptığı nakliyat işlemleri sonrasında eşya aktarımının hızlı bir şekilde tamamlanması için asansörler kullanılmaktadır.

ofis taşımacılığı

İstanbul Ofis Nakliyesi

Ofis nakliyesi nakliyat firmaları seçilirken pek çok özelliğe dikkat edilmesi eşyaların güvenliği açısından çok iyi olacaktır. Özellikle ofis nakliyatı sırasında meydana gelebilecek hasarların büyük maddi kayıplara yol açabileceği düşünülürse bu özelliklerin önemi daha da artmaktadır. Nakliyat firmasının seçimi sırasında ilk olarak filoya dikkat edilmelidir.

Filoda yer alan araçların kaliteli ve sağlam gözükmesi eşyaların güvenliği hakkında da bilgi sahibi olunmasına olanak sağlamaktadır. Filoda yer alan araçlar eğer eskiyse başka bir şirket tercih edilmelidir. Bunun dışında firmaların müşteri hizmetlerinin ne kadar ilgili olduğuna da dikkat edilmesi gerekir. Çünkü firma temsilcilerinin müşteri ile kurdukları iletişim, nakliyat sırasındaki iletişimin nasıl olacağına dair büyük bir ipucu vermektedir.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı yaptıracak olan kişilerin özellikle dikkat etmesi gereken kriterlerden biri sigortalamadır. Sigortalama tüm eşyaların maddi değerlerinin garanti altına alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede eşyalar zarar görse dahi maddi karşılığı sigorta şirketi tarafından ödenmektedir. Firmamız Çakabey Evden Eve nakliyat olarak İstanbul şehrinde hizmet vermekte olan ve tüm bu özelliklere sahip olan bir nakliyat firmasıdır.

Ofis Taşımacılığı ; Asansörlü Nakliyat İle Eşya Aktarımı

İstanbul gibi büyük şehirlerde bulunan iş merkezleri genellikle yüksek katlı olmaktadır. Bu yüksek katlı binalara eşya aktarımının gerçekleştirilebilmesi için asansörlerden yardım alınması gerekmektedir. Ofis taşımacılığı şirketimiz asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde eşya aktarımının gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen kişi ya da kurumlar bize telefon numaramızdan ya da internet sitemizden ulaşabilir.