Asansörlü taşıma nedir? Nakliyat firmaları artık müşterilerine hizmetlerini geniş bir kategoride sunarak her alanda duyulan ihtiyaçlara o işe uygun araç ve sistemle cevap veriyor. Şehirlerarası ve şehirci taşımacılık başta olmak üzere yol güzergâhına ve taşıma yapılacak mekâna göre araç ve personel seçimi yapılıyor.

asansörlü taşıma

İstanbul Asansörlü Taşıma Firmaları

İstanbul asansörlü taşıma asansörlü taşımacılıkta normal kapı ve ön girişten yapılamayan taşımalarda uygulanan bir yöntemdir ve bu yöntem için özel tasarlanmış araç ve teknik tasarım malzemeler kullanılır. Yüksek binalar, dar sokaklar veya taşımanın zor olduğu durumlarda asansörlü taşıma ve nakliye hizmetleri ile tüm sorunlar ortadan kalkar.

Nakliyatta mesafeler araç seçimi açısından son derece önemlidir. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde eşyaların yükleneceği ve götürüleceği mekânlarda uygulanacak yöntemler tek tek belirlenir ve araçlarda tüm ekipmanlar bulundurulur. Özellikle asansör evden eve taşıma ihtiyacı bazen şehir içi bazen de şehirlerarası nakliyat taşımalarda ihtiyaç duyulabilecek yöntemlerin başında yer alıyor.

zeytinburnu asansörlü taşıma

Bu tür taşımalarda ana taşıma ana girişten yapılamıyorsa binanın en açık alanında yapılır ve sistem oraya kurulur. Özel bir ekiple profesyonel bir paketleme ve yükleme yapılır. Son derece güvenli bir yöntem olup taşımanın hızını artırır.

Asansörlü Nakliyat Nakliye Firmaları; Hizmet Neden Bizle Daha Güvenli ..?

Asansörlü nakliyat nakliye firmaları olarak evden eve nakliyeciliğin önemli parçalarından biri haline gelen asansörlü evden eve nakliyat işlemi, üst katlara taşınma gerçekleştirecek kişiler için hayati öneme sahip olan hizmetlerden en önemlisidir. Bu hizmet sayesinde, özellikle mobilya ve beyaz eşyaların taşınmalar sırasında gördükleri hasarların önüne geçilebilmiştir. Bina işlerinde merdivenlerden taşınan eşyaların özellikle köşe konularına çarptırılması ile hasar görmesi söz konusu olmaktadır.

çakabey nakliyat
çakabey nakliyat

Bunun yanında büyük hacimli eşyaların dönüşlerden geçirilmesi hatta çoğu zaman evin kapısından geçilmesi dahi zorluk yaratmakta ve zaman kaybına neden olmaktadır. Ev taşıma esnalarında en çok yaşanan durumlardan birisi, apartman içinde eşyaların taşınırken bir yerlere vurulması ya da kırılmasıdır. Özellikle yüksek katlarda oturan kişiler için bu sorun daha sık olmaktadır.

İstanbul Asansör Kiralama, Kiralık Asansör Hizmetleri

Asansörlü taşıma sayesinde, eşyalar hiçbir şekilde vurma ya da kırılma olmadan güvenle taşınabilmektedir. Bu amaçla üretilen sistem sayesinde, bir mekanizma eşyaları zeminden yukarıya çekmekte ve kısa sürede eşyalar taşınmaktadır. Elbette bu hizmetin gerçekleşebilmesi için evlerde geniş balkonlara ya da pencerelere ihtiyaç vardır.

Özellikle ev taşıyacak olan kişilerin, bu tarz hizmeti veren İstanbul Asansör kiralama kiralık asansör firmaları tercih etmesi gerekmektedir. Böylece daha güvenli bir şekilde eşyalar taşınabilir. Asansörlü taşıma ile ödenen ücretler çok aşırı olmasa da, normal nakliye yollarından bir nebze daha fazla olmaktadır.