Banka taşımacılığı hizmetini kurumsal taşıma bünyesinde sunan nakliye firması olarak Banka gibi değerli kurumların taşınması son derce riskli bir uygulamadır. Bu nedenle firmaların nakliyecilik konusunda yüksek bir bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Firmamız banka taşıma işlemleri konusunda müşterilerine en doğru çevrimiçi desteği vermeye devam etmektedir. Banka taşıma hizmetleri konusunda şirketimiz her zaman müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmetlerini ulaştırmaktadır. Banka taşıma son derece ciddi bir taşıma işlemidir.

banka taşımacılığı
banka taşımacılığı

İstanbul Banka Taşımacılığı; Profesyonel Taşımacılık

İstanbul banka taşımacılığı gerçekleştiren kurumsal nakliye şirketimiz en yeni nakliyat hizmetlerini sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Kurumsal taşımacılık firmamız bu konuda kalitenin standartlarını daha da yukarılara taşımaktadır.

Banka taşıma uygulamaları esnasında şirketimiz sürekli olarak kendine üst sıralarda yer bulmaktadır. En uygun fiyat aralıklarında banka taşıması hizmeti veren firmamız Türkiye’nin her yerinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Nakliyat firmamız taşımacılık belgelerini eksiksiz olarak bulundurmaktadır. Banka taşıma konusunda da yetki belgelerimiz yer almaktadır. Taşımacılık konusunda en uygun fiyat aralıklarını firmamız vermektedir. Banka nakliyatı işlemi gerçekleştiren kurumsal nakliye şirketimizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi banka taşıma konusundaki deneyimidir.

Banka Banka ATM Nakliyesi

İstanbul evden eve nakliyat olarak yürütmekte olduğumuz kurumsal taşımacılık hizmeti ne paralel olarak banka taşımacılığı hizmetini de vermekteyiz. Banka nakliyesi hizmeti diğer nakliye hizmetlerinden daha farklı olarak yürütülmesi gereken ciddi bir nakliye hizmet türüdür. Bu yüzdende bu nakliye hizmetini yürütürken diğer nakliye hizmetlerimizde müşterimize sunduğumuz eğitimli deneyimli personel ayrıcalığını onlarada sunmak zorundayız.

evden eve nakliyat 5
evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat, olarak banka taşıma hizmetini tüm bankalara vve onların şubesine sunmakta olup bugüne kadar bu hizmeti birçok defa vermenin müşteride güveni kazanmanın gururunu taşımaktadır.

Banka Taşımacılığı İşlemleri

Banka taşımacılığı hizmetinde ATM lerin taşınması bilgisayarların zarar görmeyecek şekilde ambalajlanıp paketlenmesi, memurlar tarafından kullanılan mobilyaların ve ofis gereçlerinin numaralandırılarak paketlenmesi, önemli evrakların ve dosyaların güvenli metal kutularda kilitlenmesi ve paketlenmesi ve en önemli hususta kasaların araçlara yüklenmesi sırası ile yapılan işlemlerdir.

Bankaların taşınması sırasında kesinlikle bankanın tayin ettiği güvenlik memurunun bulunması gerekmektedir. Para Kasalarını taşımak için özel ekipman gerekmektedir.