Antika taşımacılığı Antika Ve Değerli Eşyalarınızı Sizler İçin Büyük Bir Titizlik İle Taşıyoruz Evlerinizde bulunan ve sizler için özel bir anlam ifade eden eski antika eşyalarınızı yeni bir yere nakil ederken oldukça dikkatli davranmalısınız. Bir anlık dalgınlık sonuçu bu tarihi eserlere büyük zararlar verebilirsiniz. hatta bu eşyaların kimi zaman maddi değil manevi değeri çok daha yüksek olmaktadır.

antika taşımacılığı
antika taşımacılığı

İstanbul Antika Taşımacılığı

İlk olarak eşyalarınızın nereden nereye taşındığı konusunda sizlerden bilgi alırız. Daha sonra evinize gelerek evinizin konumuna göre işlemlere başlarız. Gerekli aletlerle tekrar gelerek eşyalarınızı paketler ve kutulara doldururuz. Daha sonra güvenli bir şekilde asansörlü taşıma ile tırlarımıza yerleştiririz eşyalarınızı.

İstanbul antika taşımacılığı antika eşyaların değeri çok yüksek olduğundan ötürü, eşyalarınızı aralıklı bir şekilde ve rahat bir şekilde yerleştiririz. İşe başlamadan önce eşyalarınızı sigortalatırız ve bu sayede olası bir sorunda ödeneği alabilirsiniz. Güvenli bir şekilde uzman çalışanlarımız sayesinde eşyalarınız yeni adresinize taşınır.

evden eve nakliyat 5
evden eve nakliyat

Antika Nakliyesi

Antika nakliyesi nakliyat işinde çok uzun yıllardır bulunan bir firmayız. Yaptığımız işi özenle ve severek yapan elemanlara sahibiz. Bu nedenle işimizi hatasız bir şekilde yerine getirmekteyiz. Firmamızın daha önceki yaptığı işler hakkındaki referanslarımızı sitemizden görebilirsiniz. Yaptığımız işlerin büyüklüğünü ve önemini gördükten sonra sizlerde eminim bizlere güveneceksiniz. Sonuçta bir firmanın geçmişi ve yaptığı işler o firma hakkında sizlere bilgi vermektedir. Bu yüzden sizlere referanslarımızı sunmaktayız.

ümraniye parça eşya taşıma

Taşımacılıkta bütün teknolojik makineleri kullanmaktayız. Aynı zamanda hiçbir masraftan ve uğraştan kaçınmayarak eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Bir çok firma eşyalarınızı kutulamadan veya paketlemeden rastgele yerleştirerek taşımaktadır. Bu taşımanın sonucunda eşyalarınıza çok büyük zararlar gelmektedir. Bizler bu durumu sıfıra indirgeyerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Antika Taşımacılığı

Antika taşımacılığı işini bir çok firma üstlenmemektedir. Çünkü antika eşyaların değeri çok yüksek olduğu için, taşırken de önem verilmesi gereklidir. Bu kadar büyük bir sorumluluğu üstlenemeyen bir çok firma vardır. Bizler size kusursuz hizmetimiz sayesinde, bu tür işleri başarıyla yerine getirdiğimiz konusunda söz veriyoruz. Bu sayede güvenli bir şekilde taşıma yapmaktayız.