Anadolu yakası evden eve nakliyat, nakliyeyi sistemli organize bir şekilde müşterisine sunan kadrosunda kalifiye, işinde uzman eğitimli ve profesyonel kadrosu, sağlıklı dayanıklı ambalajlama malzemeleri ve ekipmanlar, nakliye için tasarlanmış özel araçları ile bu sektörde en gözde firmaların içinde en başta yer almaktadır.

anadolu yakası evden eve nakliyat

İstanbul Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Anadolu yakası evden eve nakliyat, çok hızlı gelişmekte olan bir sektör olup, bu sektörde son zamanlarda aşırı bir rekabet oluşmuş, çevre ilçelerden ve bölge illerden bu bölgeye nakliye hizmeti vermek isteyen firmaların rekabete girdiği bir alan olmuştur. Biz Anadolu evden eve nakliye firmaları olarak bu firmalar içersinde siz müşterilerine kalite ve güven adına en yakın olan firma olarak, her zaman bir telefon kadar uzağız, Bize Düşen eşyalarınızı Güvende taşımak, Size düşen bu güveni yaşamak….

Anadolu Yakasındaki evden eve nakliyat hizmeti veren birçok nakliye firması arasında saygın bir konuma ulaşan Öz Enver Nakliyat yıllarıdır evden eve nakliyat, ofis taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma ve eşya depolama gibi hizmetleri başarı ile gerçekleştirmiştir.

çakabey nakliyat
çakabey nakliyat

Anadolu Yakası Nakliyat

İstanbul yollarını iyi bilen nakliyat kamyonu şöförlerimiz ve işinde uzman en az bir yıl deneyimi olan ambalajlama ve taşıma elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Küçük evleri taşıma için şehir içinde dar yollara girebilecek küçük ebatta kamyonetlerimiz ve büyük evleri tek seferde taşıyabilecek büyük ebatta kamyon ve tırlarımız vardır.

Osmanlı döneminden beri aynı ismin kullanıldığı Anadolu Yakası Boğaziçi köprüsü yapıldıktan sonra eskiye oranla önemli ölçüde gelişmiş ve toplam 16 ilçeye ulaşmıştır. İstanbul nüfusunun 1/3’i bu bölgede yaşamaktadır. İstanbul Anadolu yakasında evinizi taşıyacaksanız şehiriçi evden eve nakliyat veya Türkiyenin diğer başka bir iline İstanbul Anadolu yakası nakliyat hizmetimiz ile evinizi güvenle taşıyabiliriz.

Anadolu Yakası Evden Eve Taşıma Şirketleri

Anadolu yakası evden eve taşıma şirketleri olarak Türkiyede en çok nakliye talebinin bulunduğu sürekli gelişen ve yenilenen İstanbul Anadolu yakasında yeni ve eski birçok evden eve nakliyat firması bulunmaktadır. Anadolu yakası günümüzde yaklaşık 20 milyon nüfusu ile dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’un özellikle yerleşim merkezi haline gelmiştir. Anadolu yakası İstanbul Boğazı ile ikiye ayrılan bölümün doğusunda kalan yakadır.

ambalajlama

Son yıllarda kentsel dönüşüm çerçevesinde hızla toplu konut projeleri, siteleri ve rezidansları ile Anadolu Yakasında adeta emlak patlaması yaşamıştır. Eğlence ve sosyal yaşamın merkezi Kadıköy ve Bağdat Caddesi’dir. Kadıköy Anadolu Yakası’nın ticaret ve sosyal hayat merkezi olmasının yanında tarihi sinemaları ve tiyatroları ile aynı zamanda sanatında merkezidir.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Anadolu Yakası’nda İstanbul’un ikinci büyük havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanı bulunmaktadır. Son yıllarda kurulan Sabancı, Yeditepe, Kadir Has gibi vakıf üniversiteleri yerleşkelerini Anadolu Yakası’nda kurmayı tercih etmeleri sayesinde bölge eğitim alanında da önemli bir gelişme sağlamıştır.

Anadolu Yakasını iyi bilen, uzman kadrosu ile firmamız İstanbul’un bir ucundan diğerine tüm Anadolu yakası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza kusursuz cevap verecektir.