Çekmeköy evden eve nakliyat olarak taşınma yükü içinde en büyük sorunlardan biri de eşyaların ambalajlanmasıdır. Ambalajlanmanın yanlış yapılması hem eşyaların nakil sırasında hasar görmesine sebep olur hem de sınıflandırılmadan yapılan ambalajlama sebebi ile yerleşimde oldukça sıkıntı yaşanır. Hiç bir firma ile anlaşmadan yapacağınız nakliye işlemlerinde günler öncesinde paketlemeye başlarsınız. Bu dönem içinde ihtiyaç duyduğunuz eşyaların oluşması sebebi ile paketler tekrara açılır.

çekmeköy evden eve nakliyat
çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kırılması muhtemel olan eşyalar için özel balonlu naylon alımı yapılması gerekir. Tüm bu sıkıntıları üzerimizden alan Çekmeköy evden eve nakliyat firmaları da bu konuda bizler son derece yardımcı olup oldukça kısa sürede tüm eşyalarınızın paketlenmesiniz sağlıyor. Ambalajlama için özel karton kutular, bant, kalem ve balonlu naylona ihtiyaç duyulur. Büyük eşyaların ve mobilyaların söküm sonrasında da bu balonlu naylonlar ile sarılması gerekir.

Ayrıca kırılması muhtemel olan eşyalara balonlu naylon harici sarsıntı önleme amaçlı köpükler de takviye edilir. Bu sebep ile ambalajlama belli kuralları olan ve uzmanlık isteyen bir işlemdir. Sınıflara ayrılıp paketlenen her kolinin üzerine içeriği de kalem ile kayıtlanır. Çekmeköy evden eve nakliyat size tüm bunları sağlar.

ambalajlama

Çekmeköy Nakliyat: Ambalajlama Kurallarının Amaçları

Ambalajlama kuralları düzgün bir şekilde yapılıp özen içinde gerçekleştiği takdirde yerleşim işleminde hiçbir aksilik yaşanmaz. Oldukça kısa bir süre içinde gerekli olan tüm eşyalar odalar göre ayrılıp anında yerleşimi yapılır. Ayrıca doğabilecek maddi hasarlarında önüne geçilmiş olur. Çekmeköy nakliyat ile kaliteli nakliyeyi tanıyın. Çekmeköy’ün yaklaşık 20 yıldan beri konut sektöründe yıldızı parlamaya başlamıştır. Türkiye’de yaşanan malum depremlerden sonra İstanbul’un zemin bakımından en sağlam ilçe olduğu yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır.

İstanbul’da konut yatırımı yapan inşaat sektörü uzmanlarının en çok tercih ettiği bir bölge haline geldi. Çekmeköy denince aklımıza gelen ilk şey rahat ulaşımı ve merkezi konumudur. İstanbul’un iki yakasını birbirine bağlayan köprülerden Boğaziçi ve FSM Köprüsü’ne bağlantı yolu bulunan Çekmeköy’e ek olarak Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden de ulaşım mümkündür.

ümraniye parça eşya taşıma

Çekmeköy Evden Eve Nakliye Nakliyat Kapsamı

Çekmeköy evden eve nakliye bir eşyanın bir adresten yeni bir adrese taşınması olayıdır. İlk insanlardan itibaren bu olgu günümüze kadar süregelmiştir. Fakat günümüzde kullanılmaya başlanan nakliye kavramı çok farklı araçlar ve bazı amaçlar için yapılmaya devam edilmektedir. Nakliyat çeşitleri olarak; Kara yolu nakliyesi, hava yolu nakliyesi, demir yolu nakliyesi ve deniz yolu nakliyesi gibi bölümlere ayrılmaktadır.

Nakliyat hizmeti; günümüzde ticaretin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Nakliyat sektörünün gelişimi ticaretin de gelişimine zemin hazırlamıştır.  Bu iki kavram birbirleriyle çok yakından bağlantılıdır.

Evinizi taşıyacağınız kesinleştikten sonra ilk vermeniz gereken karar taşımayı nasıl gerçekleştireceğiniz? Bir yük aracı kiralayıp siz kendi çabanızla mı yapacaksınız, yoksa bu hizmeti bir Çekmeköy evden eve taşıma firmasına mı vereceksiniz? Kararınız evimi bir nakliyat firması sorumluluğunda taşıyacağım ise; bu işten sorumlu olan kişiler kamyon seçimini yapmalı, sevkiyat günü belirlemeli ve asansör sisteminin kurulumu için gerekli ön hazırlığı yapmalıdır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Ev taşınma işini bir Çekmeköy evden eve nakliyat firması sorumluluğuna bırakacaksınız; firmadan nasıl bir hizmet alacağınızı detaylıca öğrenmelisiniz. Bu yazımızda bu hizmetler nelerdir onları anlatmaya çalışacağız. Mobilya ve eşyaların montajlama işlemi: Montajlama işleminin işinde uzman, eğitimli, tecrübeli ve sektörde süreklilik sağlamış çalışanlar tarafından yapılması gerekir.

Kaliteli bir nakliyat firması evdeki tüm eşyaların paketlemesini, kolilenmesini, gerekli olanların sökülmesini ve montajlamasını yapmalıdır.

nakliyat13

Bazı firmalar iğneden ipliğe tüm eşyalarınızı sarar, paketler, koliler ama bazı firmalar ise sadece mobilya, beyaz eşya gibi büyük gereçleri paketleyip koliler. Siz hangisini seçmek istiyorsanız ona göre bir firma ayarlamalısınız. Fakat Kadıköy nakliyat firması araştırması yaparken sadece 1 firmaya bağlı kalmamalısınız. 3-4 tane firmayı araştırmalı, kıyaslamalı, isteklerinize ve bütçenize göre en uygun olanını seçmelisiniz.

Çekmeköy Evden Eve Şehirlerarası Nakliyat Firmaları Sigorta Yaptırmalı Mıyız?

Nakliyat sigortaları herhangi bir malın, eşyanın bir nakliye aracı ile bir adresten başka yeni bir adrese taşınması esnasında karşılaşabileceği kazaların neden olduğu masrafları karşılar. Nakliyat sigortaları uygulamalarında sigorta anlaşmalarının gerektirdiği bilgi ve şartların hatasız ve tam olarak karşı tarafa açıklanması gerekir.

Gereklerin zamanında temin edilmesi ve tam olması oldukça önemlidir. Sigorta yapmanız tüm zararları tazmin edeceğiniz anlamına gelmez.

Nakliyat firmalarının hemen hemen hepsi evden nakliyat sigortası olarak söz ettikleri sigorta tam zarar sigortasıdır. Yani taşıma kamyonu bir kaza yapar ya da yangın çıkarsa oluşan zarar sigorta şirketi tarafından ödenir. Yani firma çalışanlarının yol açtığı zararları kapsamaz bu sigorta. Yine de biz Çekmeköy evden eve şehirlerarası nakliyat olan ev taşımalarınızda sigorta yaptırmanızı kesinlikle öneririz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Asansörlü Nakliye Firmaları Seçimi

Çekmeköy asansörlü nakliyat bu iş için aslında büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle müşterilerin bekleme süresini kısaltmakta personellerin de çalışma yüklerini bir hayli azaltmaktadır. Fakat bunun için binanın ve çevrenin Çekmeköy evden eve nakliyat asansörlü taşıma hizmeti için uygun olması gerekmektedir.

İstanbul da bilindiği üzere çarpık kentleşmenin yaşandığı birçok mahalle vardır. Siz de Çekmeköy’de nakliyat yapacaksınız Çekmeköy asansörlü nakliye firmaları olarak asansörlü eşya taşıma işleminin uygunluğunu personeller size söyleyecek uygun olması durumunda da buna göre işlem yapacaklardır.