Hastane taşımacılığı, tıbbi cihazların ve kullanılan tüm eşyaların steril kalmasını sağlama adına her evden eve nakliye firmasının gerçekleştirebileceği bir hizmet olmaktan çıkmış, bu hizmeti verecek firmaların kesinlikle uzman ve gerekli ekipmanlara sahip olması gerekmektedir. Hizmet öncesi ücretsiz ekspertiz ile hastanede ve taşınacak eşyaları inceleyen yöneticimiz, gerekli olan personel ekipman ve ambalaj malzemesini belirler.

hastane taşımacılığı
hastane taşımacılığı

İstanbul Hastane Taşımacılığı

Tıbbi cihazlar özel üretilmiş ve steril ambalaj malzemleri ile özel kartan ve polyester kutularda steril bir şekilde taşınması ve yüklenmesi yapılır. Bugün İstanbul hastane taşımacılığı hizmetini gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip enden ve lider tek firma olma avantajını elinde bulunduran firmamızın bugüne kadar gerçekleştirdiği bir çok hastane taşıma hizmeti olmuş, hepsindede %100 müşteri ve güveni sağlanmıştır.

Hastane nakliyesi olarak hizmet verdiğimiz hastaneler insanların sağlık sorunlarını gidermesi için gittikleri ve ve sağlık sorunları giderdikleri yada hafiflettikleri kurumsal hizmet veren en büyük ve en ciddi hizmet ağlarının başında gelir. Bu Yüzdende Hastane Nakliyesi ve hastane taşımacılığı hizmeti çok önemli bir hizmet türüdür.

evden eve nakliyat 3
evden eve nakliyat

Hastane Nakliyesi; Önce Hijyen

Hastane taşıması sırasında en dikkat edilmesi gereken şey hastalarda kullanılan tıbbi cihazların ve malzemelerin vede gene hastaların kullandığı yatakların ve odaların steril bir şekilde hijyenik ambalaj malzemeleri kullanılarak taşınmasıdır. Tozlanmaya kirlenmeye herhangi bir mikrop kapmaması için kullanılan ambalaj malzemeleri birinci dereden önemli olup bu hizmet ağında özel ve kendi ürettiğimiz, geliştirdiğimiz ambalaj malzemelerini kullanmaktayız.

Hastane taşımacılığı öyle profesyonel olmayıp bu hizmeti verdiğini beyan eden her firmanın yapabileceği bir hizmet değildir. İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak birçok özel kamu hastanenin, sağlık ocağı ve polikliniğin sağlıklı ve güvenli bir şekilde nakliyesini gerçekleştirmiş olmaktan ve bizi seçen müşterilerimizin güvenine layık olmaktan gururu duymaktayız.

çakabey nakliyat
çakabey nakliyat

Hastane Taşımacılığı

İstanbul hastane taşımacılığı yapmak için kesinlikle önceden ücretsiz ekspertiz ile rapor tutulmalı hizmetin nasıl ve ne şekilde en güvenli biçimde yapılacağı hesaplanmalıdır. Birde en önemli bir mevzu varki o çok önemli, hastanede bulunan tıbbi artıklar özel ambalajlarla paketlenmeli ve ayrı bir araçla taşınmalıdır. Sizde Nakliye hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız telefonlarımızdan yada mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.