Büyükçekmece evden eve nakliyat İstanbul’un Büyükçekmece ilçesi 1987 yılına kadar Çatalca’ya bağlı bir bucaktı. Bu tarihten sonra ilçe statüsüne kavuşmuştur. Sınırları dahilinde 24 tane mahalle vardır. İstanbul’un batı yakasında bulunmakla beraber birçok eğlence merkezine, lüks otellere, alışveriş merkezlerine, bakımlı parklara sahiptir. İlçede yapılan sayımlara göre 270.000 civarında kişi yaşamaktadır. Sanayi ve konut projelerine yapılan nitelikli yatırımlar sayesinde ilçe nüfusunu giderek arttırmaktadır.

büyükçekmece evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yazın turizm faaliyetlerinin yoğunlaşmasıyla birlikte ilçe daha da canlılık kazanmaktadır. 25 kilometrelik bir sahil şeridine sahip olan Büyükçekmece; ılıman bir iklime sahiptir. Yaşam standartlarının uygun olması sebebiyle insanlarım yaşamak istediği bölgelerin en başında gelmektedir. Büyükçekmece evden eve nakliyat firması taşınma işlerinde eşyaların toplanması, paketlenmesi, kolilere yerleştirilmesi, araca yerleştirilmesi, sevkiyatın sağlanması ve yeni adrese teslimatının yapılması nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır.

Yani sizin kendi çabanızla bir iş yapmanıza gerek olmadan; bütün işler alanında tecrübeli ve eğitimli çalışanlar tarafından özenli ve dikkatli bir şekilde yapılarak teslimat işi tamamlanmaktadır. Nakliyat firması; taşınacak ev veya ofisten varılacak yeni adrese kadar planlı, güvenli ve pratik bir şekilde evden eve nakliye hizmetini sunmalıdır.

ambalajlama

Büyükçekmece Nakliyat Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat Arasındaki Farklar

Büyükçekmece nakliyat şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat için ilk olarak aranması gereken; güvenilir, tecrübeli, vizyon sahibi bir firmadan hizmet almaktır. Şehirlerarası nakliyatın şehir içi nakliyattan bazı farklılıkları, olumsuzlukları ve zorlukları vardır. Bu olumsuzlardan bir tanesi yakıt unsurudur. Şehirlerarası nakliyat ‘ta kullanılan yakıt miktarı; doğal olarak şehir içi nakliyata göre daha fazla olacaktır. Bu sebeple arada bir maliyet farkı vardır.

Nakliye ücretlerinin firma ile detaylıca konuşulup uygun bir fiyatta kararlaştırılması daha sonradan hesap konusunda çıkabilecek sorunların önüne geçmek adına önemlidir. Firmanın fiyatlandırma konusunda ayrıntılı ve net bilgiler vermesi sonradan çıkabilecek olası problemlerin önüne geçecektir. Bilgilendirmenin eksik veya hatalı yapılması müşteri memnuniyetsizliğine yol açabilir. Şehirlerarası yapılacak nakliyatta işlerin daha özenli ve titiz şekilde yürütülmesi gerekir.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye Firmaları

Büyükçekmece evden eve nakliye türüyle arasında ciddi bir mesafe farkı olduğundan; eşyaların daha özenli sarılması, paketlenmesi ve taşınması gerekir. Paketleme işlemi eşyaların zarar görmeden, kırılmadan, bozulmadan taşınmasına olanak sağlar. Taşınma esnasında herhangi bir kaza, yangın ve benzeri bir olay olmadığı sürece yükün adrese taşınması bu sayede düzgün olacaktır. Paketlemenin bir diğer artısı ise eşyalarımızın, gereçlerimizin hijyenik bir şekilde kirlenmeden taşınmasına olanak sağlar.

Taşıma işine başlanmadan önce asansörlü sistemin kurulacağı ve eşyaların taşınacağı yer incelenmektedir. Dikkat edilecek en önemli hususlardan biri olan asansörlü sistemin kurulacağı yerin geniş, zemininin elverişli olması ve yükün taşınacağı büyük bir balkonun, çok yüksek olmayan bir terasın ya da geniş bir penceresinin olmasıdır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Büyükçekmece evden eve nakliyat yapan firmaların; yaptıkları hizmete disiplinli bir şekilde yaklaşmaları gerekir. Bu hizmetin de çoğu hizmette olduğu gibi özen ve dikkat ile yapılması gerektiğini bilmelidirler. İşinde uzman ve vizyon sahibi; evden eve nakliyat veya şehirler arası nakliyat firmasıyla anlaşmanız memnuniyetiniz açısından çok için önemlidir. Firma işçilerinin bu sektörde deneyimli ve süreklilik sağlamış olmaları veya firmanın kurumsal bir yapıda olması da önemlidir.

Taşıma işinin gereklerini usta bir şekilde yapacak tecrübeli sahibi personeller; hem firmayı hem müşteriyi memnun eder. Bu nedenle bir firmayla anlaşmadan önce birkaç firmayı ele alıp araştırmak, kıyaslamak ve artı eksilerine göre bir karar vermek gerekir. Birkaç firmadan fiyat teklifi alarak kendimize en uygun firmayı bulabiliriz.

çakabey nakliyat
çakabey nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Asansörlü Taşıma

Tüm taşınma işlemlerinde en temel politika olarak sıfır hasar politikası ile çalışan ekibimiz bunun için birçok güvenlik tedbirleri ve önlemleri kullanmaktadır. Eşyalarınızın taşınmaya hazırlanmasından taşınıp yerleştirilmesine kadar tüm aşamalarda tüm tedbirleri alan ekibimiz bunun için gerekli tüm ekipman ve araçlara sahiptir.

Büyükçekmece evden eve nakliyat asansörlü taşıma için kullanmış olduğumuz araç filomuz tamamen periyodik bakımları düzenli olarak yapılan ve sigorta ve kaskoları düzenli olarak yaptırılan araçlardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iç dizaynları da eşyalarınızın güvenliğini sağlayan bir dizayna sahip olup taşınma esnasında meydana gelebilecek tüm hasarlar önlenmektedir.