Fuar taşımacılığı firmanızın fuarlar, kongreler, tanıtım etkinlikleri gibi çeşitli organizasyonlara katılması, bu etkinliklerde kullandığınız tüm eşyaların özenle seçilmesi ve korunması gerektiği anlamına gelir. Firmanızın büyük masraflar ile temin ettiği eşyalarınızın taşınırken zarar görmesini istemiyorsanız fuar taşımacılığı alanında profesyonelleşmiş olan nakliyat firmaları ile çalışmalısınız. Bu alanda uzun yıllardır hizmet veren ve her çalışmasında müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmış olan firmamız sizin için memnuniyet ile nakliyat hizmeti verebilir.

fuar taşımacılığı
fuar taşımacılığı

İstanbul Fuar Taşımacılığı

Fuarlarda ve çeşitli etkinliklerde kullanılan tüm eşyaların çok kısa ve çok kısıtlı bir zaman dilimi içerisinde nakledilmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden İstanbul fuar taşımacılığı hizmetlerimizi olabildiğince kısa bir sürede tamamlamaktayız. Bu sayede firmanızın fuar açılışı öncesinde gerçekleştirmesi gereken çalışmalar için size zaman kalır. Son model nakliyat filomuz ile eşyalarınızın ve malzemelerinizin tek bir seferde nakledilmesini sağlayabiliyoruz.

Bu anlamda organizasyon firmalarına da uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Havalandırma sistemi mevcut olan tırlarımız ile fuar etkinliklerinde kullanılan tüm eşyaların tek bir sefer ile taşınmasını da gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca fuarlara katılım gösteren firmalar için de daha küçük araçlarımız ile hizmet veriyor, nakliyat masrafınızı ciddi oranda düşürüyoruz.

Fuar Stand Nakliyesi

Fuar stand nakliyesi ‘nde eşyaların ve malzemelerin tümünü ayrı ayrı paketlemekteyiz. Bu sayede son derece hassas bir yapıda olan eşyalarınızın dahi zarar görmesini ve taşınacak eşyaların birbirlerine zarar vermesini önlemekteyiz. Gerektiğinde hava, deniz ve kara taşımacılığı seçeneklerini de müşterilerimize sunuyor, tercihi müşterilerimize bırakıyoruz.

evden eve nakliyat 3
evden eve nakliyat

Profesyonel yöntemleri fuar eşyaları ve malzemeleri taşımacılığında da uyguluyor, bu hizmetimizi en yeni yöntemleri, son teknoloji donanımları kullanarak veriyoruz. Uzmanlık alanlarımızdan biri olan fuar taşımacılığında müşterilerimize zamanında, sorunsuz teslimat yapıyoruz. Yurt dışında düzenlenen fuarlara katılım göstermek isteyen firmalara da nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Firmamız nakliyat hizmetlerinin yanı sıra depolama hizmetleri de vermektedir. Şayet katılım göstereceğinizin fuarın açılışı ertelenirse, tüm eşyalarınızın ve malzemelerinizin depolarımızda sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayabiliriz.

çakabey nakliyat
çakabey nakliyat

Fuar Taşımacılığı

Sizin istediğiniz herhangi bir tarihte ve saatte eşyalarınızı depodan nakliyat araçlarımıza yeniden yükleyebilir ve istediğiniz adrese teslimatını gerçekleştirebiliriz. Entegre fuar taşımacılığı hizmetimiz kapsamında diğer çalışmalarımızı da kullanarak yaşayacağınız olası problemlere her daim çözüm üretmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini kazanmak firmamızın tüm çalışmalarında öncelikli hedefler arasında yer alır. Bu kapsamda sorunsuz, çözüm odaklı bir çalışma prensibini benimsemekteyiz. Tüm çalışmalarımızda önceliğimiz sizin sorunlarınıza odaklanmak ve çözüm üretmektir. Fuar organizasyonlarında müşterilerimizin ne gibi sorunlar ile sıklıkla karşılaştığını çok iyi biliyor, eşyalarınızın nakliyatı konusunda hiçbir endişeye kapılmanıza izin vermiyoruz.

Profesyonel yöntemler, son teknoloji ekipmanlar ve en yeni teknikler eşliğinde verdiğimiz fuar taşımacılığı hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz. Havalandırma sistemi bulunan nakliyat araçlarımız ile fuarlarda sergilenecek olan gıdaların nakliyatı da başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bizi hemen arayarak tüm sorularınızı yöneltebilir, her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.