Piyano Taşımacılığı basit bir durum değildir. Piyano taşımacılık sistemlerinde önemli olan, hacimleri, genişlikleri, ağırlıkları yaklaşık 200 ile 450 kg olmakta olup ve oldukça da ağır bir müzik aletidir. Piyano Taşımacılık sistemlerinde dikkat, özen, hassasiyet ve titiz bir hizmet gerektiren bir taşımacılık hizmet sistemidir.

piyano taşımacılığı
piyano taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı Hasarsız Taşıma Sistemi

Piyano taşıması yapılırken yani taşıma şeklinin muhakkak bilinmesi gerektiği gibi ve özel olarak uzman ekipmanları ile taşınması gerekli olup ve hasarsız bir şekilde de teslim edilmesi gerekmektedir. Bundan dolayı kaliteli bir firmayı seçmeniz gerekmektedir. Piyanonuzun doğru ve hasarsız biçimde taşınması için mutlaka normal taşıma aletleri ve malzemelerine genelde askılar, kızak, liftler, vinç veya makaslı trans palet gibi ekipmanlara genel olarak ihtiyaç duyulmaktadır.

evden eve nakliyat 3
evden eve nakliyat

Ancak bu ekipmanların da piyanonuz içinde doğru bir şekilde kullanılması ve dolayısıyla da ekibinize de bu konu hakkında yeterli bir bilgi veya deneyimlere sahip olması gerekmektedir. Ancak Piyano Taşımacılığı sistemini doğru bir biçimde yapılmaz ise piyanolarda olan tel kopmaları gibi, mobilya çizilmeleri veya rezonans tahtası çatlakları da oluşmaktadır.

Piyano Nakliyesi Kaliteli Hizmet

Ülkemizin genelinde ve şehirler arası Piyano nakliyesi konusunda deneyimli özel ekibimizle her türlü salon, konser, piyano taşımacılığı için bizi arayabilirsiniz. Piyano nakliye işlemlerinde bizleri tercih ettiğinizde, özel alanlarında yani uzman personellerimiz gelip, piyanonuzun taşınması içinde keşifler yapmaktadır.

çakabey nakliyat
çakabey nakliyat

Piyanonun bulunduğu yerde, onun sarılması, paketlenmesi için gerekli olan malzemeler, çalışılacak mekânın genişliği gibi, taşımanın yapılacağı yolu ve gerekli olan bütün ekler hazırlanacaktır.

Piyano Taşımacılığı

Taşıma günü gelecek olan uzman ekiplerimiz, piyanonun sağlıklı bir şekilde taşınması için de ve gerekli olan bütün ekipmanlarını da yeterli bir şekilde tedarik ederek gelecektir. Ülkemizin genelinde ise şehirler arası piyano taşımalığı, piyano nakliye gibi konularda, deneyimli özel uzman ekibimizle taşımacılık durumları için bizi arayabilirsiniz. Piyano taşımacılık konusunda uzman alanlarımıza girmiş olan bu sistem özel sistemlerle ve profesyonel ekiplerimiz le beraber bu taşımacılığı yaparak en iyi hizmeti sunmuş olmaktayız.