Bağcılar evden eve nakliyat olarak hizmet verdiğimiz yerleşimi çok eski dönemlere kadar uzanan İstanbul’un Bağcılar ilçesi batı yakasında yer alır. Konumu ve nüfusu itibariyle stratejik bir bölgede, Avrupa yakasının en merkezi bölümlerinden birinde yer almaktadır. Türkiye’nin en uzun ve en özel otobanlarından biri olan TEM otobanı istikameti üzerindedir. Küçükçekmece, Esenler, Güngören ve Bahçelievler gibi semtler ile komşu olan Bağcılar’ın nüfusu yaklaşık 750.000’dir. Bu sayı Türkiye’deki birçok şehirden daha çoktur.

bağcılar evden eve nakliyat
bağcılar evden eve nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul’un en değerli ticaret merkezlerinden biri olan Bağcılar ilçesinde; halı dokuma, otomotiv sanayi, kumaş sanayisi, metal ve demir sanayisi sektöründe faaliyet gösteren ticaret merkezleri yer almaktadır. İlçedeki okulların sayısı da göçe bağlı olarak artmaktadır.

Bağcılar’da günümüzde okul veya eğitim merkezi sayısı 80 civarındadır. İlçede vakit geçirmek isteyeceğiniz alışveriş merkezleri çok olmasının yanında diğer aktiviteler için de imkanlar boldur. Tüm bunlara bağlı olarak da insanlar ev veya iş yerlerini buraya taşımak istemektedirler.

Bunu gerçekleştirmek için de doğal olarak bir Bağcılar evden eve nakliyat firması ‘yla anlaşacaklar. İnsanlar yeni gittiği yerlere huzurlu bir başlangıç kurma amacıyla giderler. Fakat bu düşünceye karşılık bazı işini hakkıyla yapmayan firmalar insanları mağdur durumda bırakabilirler. Biz de sizin mağdur olmamanız adına bir kaç şey paylaşacağız.

ambalajlama

Bağcılar Nakliyat Firmasında Aranacak Özellikler Ne Olmalı?

Nakliyat hizmeti sık sık başvurduğumuz bir hizmet değildir. Çoğumuz hayatımızda en fazla iki üç kez taşınırız. Hal bu olunca her insanın bir berberi olduğu gibi nakliyatçısı da olmuyor. Sektördeki binlerce Bağcılar nakliyat, şehirlerarası taşımacılık firmaları arasından bize en uygun olanını bulmak çok zor oluyor. Kaliteli ve güvenilir bir nakliyat hizmeti almamamızın ciddi sonuçları olabilir. Bu sonuçlar eşyalarımıza maddi ve manevi zararlar verebilir.

Piyasa fiyatlarından çok daha ucuz bir hizmet alamayacağınızın, almanız durumunuzda da kuvvetle muhtemel memnun kalamayacağınızın bilincinde olmanız gerekir. Bu nakliyat firmasının K3 belgesine sahip olması çok önemlidir.

Bu belgeye sahip Bağcılar evden eve taşıma firmaları bakanlıkça bu iş için onay almış tescilli firmalardır. Asansörlü nakliyat yöntemi kullanan firmalar da oldukça kurumsaldır. Asansörlü nakliyat kullanan firmaları zarar ihtimalini minimize ederler.

Bağcılar Evden Eve Nakliye İşinin Bizim İçin Masrafı Ne Olur?

Bağcılar evden eve nakliye sektörünün iş yoğunlu mevsimlere göre dalgalanma gösterir. Birçok ülkede taşınan insanlar okulların tatil olduğu ayları bekler. İnsanların bu tutumu sektördeki işlerde ciddi bir istikrarsızlık yaratır. Sıcak mevsimlerde nakliyeciler ek kapasite kullanırken diğer mevsimlerde kapasitesi atıl kalmaktadır.

Yaz aylarında firmalar nakliye işinin maliyetini yüksek tutarlarda tutarken soğuk mevsimlerde fiyatlar yarı yarıya düşmektedir. Yani kâr odaklı işletmeler atıl kapasitede kalıp zarara girmemek adına çok küçük kârlarla çalışmaktadır.

Kaliteli bir nakliyat için vizyon sahibi ve disiplinli bir firmayla çalışılması gerekir. Kaliteli bir firmadan beklentilerimiz; işini özenle yapması, sektöre yeni gelen teknolojilere ayak uydurması (asansör sistemi gibi), müşteri memnuniyeti odaklı çalışması, taşıtacak eşyalarımızı kendi eşyaları gibi sahiplenip ona göre işini yapmasıdır.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Şirketleri

Bağcılar evden eve nakliyat hizmetine gerekli eğitimi sağladığımız hizmet deneyimi kazandırdığımız personelimizle sektöre farklılık kazandıran firmamız tüm hizmetleri gelen taleplerin en iyi sonuca ulaşması adına planlayarak gerçekleştirir. Evden eve nakliyat hizmetlerinin olmazsa olmazı iyi bir görev dağılımıdır. Birçok taşma firmasında böyle bir net görev dağılımı bulunmamaktadır ve taşıma esnasında spontane bir şekilde bu dağılım yapılırken sorunlar yaşanmaktadır.

çakabey nakliyat
çakabey nakliyat

Firmamızda herkesin ne iş yapacağı hangi noktalarda yetenekli olduğu ve en iyi hizmeti sunmak için hangi görevlerde bulunacağı önceden net bir şekilde belirlenmiştir. Ve bu net görev dağılımı kaliteli bir nakliyat işinin çıkmasının ilk adımıdır.

Bağcılar Çakabey Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Çakabey Nakliyat olarak müşterilerimizin evden eve nakliyat başta tüm nakliye hizmetlerini hizmetin erbabı ve 36 yıllık tecrübesi ile duayeni olan firmamızdan almak istemesi kadar doğal olan bir şey yoktur. Firmamız Bağcılar evden eve nakliyat olarak güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığını iddia eden firmaların sayısı her geçen gün artmakta bu artış nakliyeyi firmaların geliştirmesi ve çözümler üretmesi açısından rekabete sokmakta bu rekabet bazen müşteriyi mağdur edecek kadar kalitenin düşük olmasına ekonomik fiyat bahanesi ile müşteriyi zarara uğratmaktadır.