Çatalca evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmeti sunan oldukça prestijli bir taşıma firmasıdır. Firma eşyalarınızın güven içerisinde yeni adresinize taşıması amacı ile birbirinden kaliteli isimler ile çalışmaktadır. Önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu ilkeyi esas alarak yapılan hizmetler sizi oldukça memnun edecektir.

çatalca evden eve nakliyat
çatalca evden eve nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat Firması Süreci Nasıl Başlar?

Eşyalarınızın kısa süre içerisinde taşınmasını istiyorsanız fatih evden eve nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Çünkü çalıştırmış olduğu ekip arkadaşları transfer sürecinde yapılabilecek bütün işlemleri oldukça başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Süreç nedeni ile bilgi almak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Çatalca evden eve nakliyat firması nakliye sürecini başlatmak istiyorsanız öncelikli olarak firmamızı bilgilendirmeniz gerekmektedir. Eşyaların kapasitesi, hacmi ve bulundukları alan hakkında gerekli bilgiler sorulacaktır. Vermiş olduğunuz cevaplar doğrultusunda eşyalarımızı almak amacı ile evinize gelen ekip arkadaşlarımız gerekli olan bütün işlemleri kısa süre içerisinde halledecektir. Hatalı cevaplar nedeni ile taşıma sürecini uzamasını istemiyorsanız bilgilendirme hususunda oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

ambalajlama

Çatalca Nakliyat Eşya Depolama İşlemleri

Bilgilendirme bittikten sonra kurulan ekip arkadaşlarımız eşyaların  bulunduğu yere gelerek demonte işlemine ihtiyaç duyan bütün eşyalarınızı sökerek paketlemeye hazır hale getirmektedir. Çatalca nakliyat hizmetinden faydalanıyorsanız sökülen bu eşyalar daha dayanıklı paketleme işlemlerine tabi tutulur.

Yapılan paketleme işlemleri sonucunda eşyalarınız 10-12 saat süren ve hatta 12 saatten fazla süren yolculuklara da hazır hale getirilmektedir. Meydana gelebilecek devrilmeler durumunda dahi eşyalarını zarara uğramasının önüne geçilir.

Paketleme işlemi bittikten sonra yapılması gereken şey eşyalarınızın taşıma aracına yerleştirilmesidir. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken şeylerin başında eşyalarınızın taşınırken hasarlı uğramaması gelmektedir. Bunu engellemek maksadıyla sizden daha önce alınan bilgiler doğrultusunda asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Çatalca Evden Eve Taşımacılık

Eşyalarınızın yüksek katlı binalarda bulunması, binada asansör gibi işi kolaylaştıracak yöntemlerin bulunmaması, merdivenlerin dar yapılı olması gibi durumlarda Çatalca evden eve taşımacılık hizmetinden faydalanmanız önerilecektir.

üsküdar parça eşya taşıma

Asansörlü nakliyat hizmeti diğer hizmetlerimiz gibi oldukça uygun fiyata size sunulmaktadır. Eşyaların yerleştirileceği alanda var olan problemler de asansörlü nakliyat hizmeti uygulanarak gidilebilir. Böylelikle yerleştireceğiniz yeni alan meydana gelebilecek kirlenmeleri karşıda korunmuş olur.

Çatalca Evden Eve Nakliye Pahalı Mıdır?

Şehirler arası nakliyat hizmeti şehir içi nakliyat hizmetine oranda pahalı bulunabilir; fakat bu işlemi kendinizin gerçekleştirmesi nakliye firmasının size sunmuş olduğu ücretten daha pahalı olacaktır. İki şehir arasında bulunan mesafe tüketilecek olan yakıt dikkate alınarak hesaplama yapılmaktadır.

Bu nedenle sabit bir tarife söz konusu olamaz. Eşyalarınız götürüldüğü şehirde de dikkatli bir şekilde taşınacak ve yerleştirilecektir. Böylelikle büyük zahmetlere girmeden ve yorulmadan taşıma sürecini tamamlamış olacaksınız.

Gerçekleştirilen bu hizmet karşısında yorulmamış olmak sizin için paha biçilemez olacaktır. İşlem bittikten sonra eşyalarınız dilediğiniz gibi yerleştirilir. Size de taşınmış olduğunuz adrese uyum sağlamak maksadıyla geniş bir zaman aralığı bırakılmış olur. Çatalca evden eve nakliye evinizi başka bir ev ile değiştirmek istediğiniz anda yanınızdayız. Sizlerin belirlemiş olduğu işlemlerin yine sizler tarafından kontrolü sağlanarak taşıma hizmetini yerine getiriyoruz.

ambalajlama

Çatalca Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Sizin onay vermediğiniz hiçbir işlemi faaliyetimiz içerisine dahil etmiyoruz. Sizlere başından sonuna kadar gönül rahatlığı içinde geçireceğiniz bir taşınma süreci sunuyoruz. Taşınma sonucunda yüzünüzde tebessümü garanti ediyoruz. Kötü taşınma tecrübesinden dolayı aklınızda oluşan bütün sorularınıza tüm içtenliğimiz ile cevap veriyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetlerindeki en önemli koşullardan birisi profesyonel kadro ve teknolojik ekipmanlara sahip olmaktır. Örneğin özellikle metropollerde çok fazla sayıda yüksek katlı binalar inşa edilmekte ve bu binalar konut ya da iş yeri olarak kullanılabilmektedir.

Bu denli yüksek katlardaki binalar için standart eşya taşıma yöntemleri ile eşyaları güvenli bir şekilde yüzlerce basamak çıkılarak taşımak neredeyse imkansızdır. Dolayısıyla bu konuda teknik altyapısı güçlü olan Çatalca evden eve nakliyat şirketleri yalnızca bu işleri güvenli ir şekilde yerine getirebilmektedir.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Profesyonel Kadro – Asansörlü Nakliye Ve Teknolojik Ekipman

Asansörlü raylı sistem kullanan firmamız bu konuda eşyalarınıza herhangi bir arar gelmeden çok kısa süreler içerisinde tüm eşyalarınızı istediğini kata çıkartabilmektedir. Bunun yanı sıra evden eve nakliye hizmetlerinin en önemli unsuru olan kadromuz ise tamamen alanlarında uzman, deneyimli ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.