Esenyurt evden eve nakliyat, ofis ve büro taşıma, eşya depolama, asansörlü nakliyat, parça eşya taşıma ve ambalajlama işleri kolayca yapılır. Nakliyat firması Esenyurt dahil olmak üzere İstanbul içindeki tüm ilçelere hizmet sağlayabilir. 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçilebilir olan firmaya istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat geniş bir araç filosuna sahiptir. Bu da her türlü taşıma işleminin yapılacağını gösterir. Çok fazla eşyanız da olsa, az eşyanız da olsa tüm eşyalarınız büyük bir titizlikle taşınır.

esenyurt evden eve nakliyat
esenyurt evden eve nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firması Asansörlü Evden Eve Taşıma

Nakliye sektörü hata payının olmadığı bir sektördür. En ufak bir hatada bile taşınan eşyalara büyük zararlar gelebilir. Bu nedenle Esenyurt nakliyat gibi alanında uzman ve uzun süredir tecrübeli olan yerler tercih edilmelidir. Bu nakliye şirketleri taşıdıkları ürünlerin ne kadar değerli olduklarının bilincindedir. Her zaman titizlikle ve dikkatli bir şekilde taşıma yapılır.

Esenyurt evden eve nakliyat firması bünyesinde çalışan tüm personeller gerekli eğitimlerden geçmiştir. Eşyaları ambalajlayan, taşıyan ve yerleştiren kişilerle araç şoförleri birçok nakliye eğitimi almıştır. Nakliye sektörü içinde her zaman son teknolojiyi takip ederek araç filolarında gelişmeye gidilir. Böylece taşınan eşyalar her zaman korunaklı taşınır.

ambalajlama

Esenyurt Nakliyat İşinde Eşya Taşıma ve Sigorta

Son teknoloji içinde asansörlü nakliyat da vardır. Asansörlü nakliyat işinde tüm eşyalar asansörlü sistemle indirilir ve taşınır. Bina dışına asansör sistemi nakliye firması tarafından kurulur. Bu sisteme de sağlam bir şekilde eşyalar oturtulur.

Böylece binadan aşağıya eşyalar indirilir, arabaya yüklenir ve yine aynı sistemle taşınılan yerde eşyalar çıkarılır. Bu sistem sayesinde insan gücü kullanımı daha aza indirilir. Personel taşımasıyla gerçekleşebilecek riskler ortadan kaldırılır.

Esenyurt nakliyat yapılmadan önce müşterilerin eşyaları sigortalanır. Bu durum nakliye sektörü içinde oldukça yaygındır. Eşyalar sigortalandığı takdirde gelebilecek zararlardan nakliyat firması sorumlu olmaz. Tüm zararı sigorta firması karşılar. Ayrıca eşyalar taşınmadan önce ekspertiz de yapılır. Ekspertizle beraber firma, müşterilerini çıkabilecek tüm sorunlara karşı uyarır.

üsküdar parça eşya taşıma

Esenyurt Evden Eve Nakliye İşinde Eşya Taşıma ve Sigorta

Böylece bilinçli müşteriler olur. Esenyurt nakliyat, nakliye sırasında oluşabilecek tüm hasarlara karşı eşyalarınızı korumaya alır. Eşyalarınızın tamamı ambalajlanır ve en korunaklı şekilde taşınır. Korunaklı taşıma için asansörlü nakliyat da kullanılır.  Nakliye sektörü içinde şehir içi ve şehirlerarası nakliyat seçenekleri vardır.

Esenyurt evden eve nakliye geniş bir ulaşım ağı sağlar. Aynı şehir içinde istenen yerden başka bir yere veya farklı şehirlerarası taşıma yapılabilir. Bu süreçte nakliye ücretini belirleyen bazı etmenler vardır.

Bu etmenler, ulaşılacak mesafe arası kilometre ve taşınan eşyaların ağırlığıdır. Taşınacak eşya ne kadar fazla olursa o kadar fazla personel görevlendirilir. Ayrıca taşıma aracı kapasitesi de değişir. Şehirlerarası nakliyat işinin daha pahalı olmasının nedeni kilometrenin artıyor olmasıdır. Nakliye işinde farklı taşınma aşamaları vardır. Kişilerin tercihine bağlı olarak bazı durumlarda taşımaya müşteri karışmaz.

nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Ev Ofis Taşıma İşlemleri

Her türlü eşyanın ambalajlanması, kolilenmesi, taşınması ve kurulumunu Esenyurt evden eve nakliyat yapar. Başka bir seçenek de ambalaj, kolileme ve montajın müşteri tarafından yapılmasıdır. Bu durumda nakliyat şirketi yalnızca taşıma işini yapar.

Esenyurt evden eve nakliyat yaparken eşyaların az ya da çok olmasına bakmaz. Niteliği ne olursa olsun her türlü eşya aynı hassasiyetle taşınır. Bu da firmayı tercih edilir ve alanında uzman hale getirir.

Ayrıca çalışan görevlilerin çalışma şekilleri 7 gün 24 saat boyunca kamera sistemiyle izlenir. Bu şekilde de kontrol sağlanmış olur. Esenyurt asansörlü taşıma ve evden eve nakliyat için Esenyurt nakliye ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliye işi yapılırken İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar tarafından gerçekleştirilen beş temel aşama bulunmaktadır. İlk olarak demonte edilmesi gereken eşyaların sökülmesi ve taşınacak olan tüm eşyaların paketlenme işi yapılmalıdır.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı

Esenyurt evden eve nakliyat parça eşya taşımacılığı olarak bu işlemde dikkat edilmesi gereken en önemli şey paketleme malzemesinin eşyanın yüzeyine zarar vermemesi ve paketleme yönteminin eşyanın şekline uygun olmasıdır. Daha sonra eşyalar uygun boyutlardaki bir araca düzenli ve yolun durumundan kaynaklanabilecek olan sarsılmalardan zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir.

Çoğu firma Türkiye sınırları içerisinde hizmet vermektedir ve eşyalarınız istediğiniz herhangi bir şehire en hızlı şekilde ulaştırılır.

Ulaşım sorunu halledildikten sonra eşyaların yeni adrese teslim edilmesi ve paketlerinin açılarak müşterinin istediği doğrultusunda yerleştirilmesi gerekmektedir. Demonte halde taşınan parçalar marangozlar tarafından tekrar montajlanır ve diğer eşyalarınız da evinizin istediğiniz yerine sorunsuzca sabitlenir ya da yerleştirilir.