Zuhuratbaba evden eve nakliyat olarak alanında uzman ve profesyonel bir ekipten oluşan Çakabey Nakliyat ekibi ile eşyalarınızı güvenle yeni evinize ya da ofisinize taşıyabilirsiniz. Aklınız kalmadan emanet edebileceğiniz eşyalarınızı tüm güvenlik önlemlerini alarak en kaliteli taşınma ekipmanları ile yeni adresinize ulaştırıyoruz.

zuhuratbaba evden eve nakliyat
zuhuratbaba evden eve nakliyat

Zuhuratbaba Evden Eve Nakliyat %100 Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı bir anlayışla çalışan firmamız en iyi fiyatlarla en kaliteli taşınma hizmetini sunmaya devam etmektedir. Evden eve nakliye hizmetlerine ilişkin oluşan olumsuz önyargıların giderilmesi konusunda önemli adımlar atan firmamız her geçen gün daha zengin bir portföye sahip olmaktadır.

Her birisi alanında uzman olan taşıma ekibimiz içerisinde elektrik işlerinden anlayan profesyoneller ve mobilyalarınız için marangozlar bulunmaktadır. Ayrıca tüm eşyalarınızın güvenle taşınabilmesi için en profesyonel paketleme malzemelerini kullanan Zuhuratbaba evden eve nakliyat ekibi gerek deneyimiyle gerekse kullanmış oldukları ekipmanlarla sektörde fark yaratmaktadır.

çakabey nakliyat
çakabey nakliyat

Zuhuratbaba Nakliyat Eşya Depolama

Evden eve nakliyat hizmetlerini en kaliteli şekilde sunan Zuhuratbaba Nakliyat tüm eşyalarınızı öncelikle taşınabilecek bir aşamaya getirmektedir. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan tüm eşyalarınız profesyonel bir şekilde paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir. Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın kurulumları gerçekleştirilir.

Tüm bu işlemler garanti ve sigorta kapsamında gerçekleştirilir. Böylelikle daha ekibimiz adresinizden ayrılmadan önce eşyalarınızın herhangi bir hasar alıp almadığını görmüş olursunuz. Olası tüm hasarlara karşı firmamız sorumludur.

Planlamaların hem toplama hem de yerleştirme sırasında olması gerekiyor. Örneğin mutfak eşyalarının salona gitmesini istemezsiniz. Bu durum zamansal olarak da sizleri etkileyecektir. Evden eve nakliyat ‘lar için tüm eşyaların kontrollerini yapmalısınız. Taşınmalar sırasında mutlaka ekibin çalışmalarına göz atmalı ve yönlendirmeler yapmalısınız.

nakliyat13

Zuhuratbaba Evden Eve Nakliye Şirketleri

Tüm yönlendirmeler sayesinde odalara göre yerleştirme planlamalarına geçiş yapabilirsiniz. Büyük eşyalar için montelemelere yer verilecektir. Küçük kolilerin ise daha sonra yerleştirilmesini sağlamalısınız. Birkaç gününüzü alacak olan bu işlemler adına kendi zevkinize göre ilerlemelisiniz. Hijyen de buradan mühimdir. Ancak Zuhuratbaba evden eve nakliyat firmaları ‘nın temizlik konusunda herhangi bir sorumluluğu olmadığını da bilmelisiniz.

Güvenli Bakırköy evden eve taşıma için ambalajlama esnasında kullanılan kartonların özel aparatların kullanılması kafi gelmeyebilir. Burda malzeme seçimi kadar işlemi yapacak personelinde tecrübesi öne çıkmaktadır. Sunulan teminatları analiz etmeniz de gereklidir. Müşterilerin imza atmadan önce ek olarak da sigorta şartları sunması mümkün.

Zuhuratbaba Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Zuhuratbaba evden eve nakliyat firmanın kabul göstermesi halinde sigorta poliçeleri hazırlanacaktır. Risk durumlarının tümünü değerlendirmeli ve sonucunda imza atılmalıdır. Evden eve nakliyat ın güvence altına alınması adına bu detayların önemli olduğunu bilmelisiniz. Kötü firmaların taşınma sırasında eşyalara zarar verdiği açıktır.

Bu eşyaların tekrar temin edilmesi ya da onarılması adına ekstra ödeme yapmak zorunda kalacaksınız. Ödemeler için de nakliye firmaları değerlendirmeli ve ucuz olmasından ziyade güvenilir olmasına yer vermelisiniz. Firmaları müşteri merkezli olup olmadıkları ve sigortaları adına inceleme yapmalısınız