Sigortalı taşıma ve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçtiklerinde bilmeleri gereken en önemli husus taşıma kalitemizin her daim yüksek olduğu bu talebin sadece bir formalite olduğudur. İstanbul merkezli kurulan Çakabey Nakliyat firmamız, taşımacılık sektöründe ihtiyaç duyulan tüm hizmetler profesyonel kalitede müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Şirketimizin deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarının gerçekleştirdiği tüm hizmetler, müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

sigortalı taşıma
sigortalı taşıma

Sigortalı Taşıma Nedir?

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinin yanı sıra civardaki illere de şehirler arası taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmetleri arasında çoğu nakliyat firmasının aksine İstanbul sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunmasıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Günümüzde nakliyat sektöründe müşterilerin yani ev taşıyan kişilerin yaşadığı sorunların başında eşyalarının başına gelen problemler gelmektedir.

Taşınma işlemleri sırasında eşyalarının fiziksel zarar görmesi, çalınması veya kaybolması problemleri ile karşılaşan kişiler, sigortalı taşıma hizmet vermeyen nakliyat firmalarından hizmet aldıkları için ne yazık ki bu zararlarının karşılanması konusunda kendilerine herhangi bir muhatap bulamamaktadırlar.

evden eve nakliyat 3
evden eve nakliyat

İstanbul Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Taşımacılık ve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetine önem veren firmalar arasında gösterilen Çakabey Nakliyat şirketimiz, maddi açıdan büyük meblağlarda maliyeti olan elektronik eşyalarının yanı sıra manevi açıdan kıymeti bulunan antika eşyalarının taşınma sırasında başına olumsuz bir durum gelmesinden endişe duyan müşterilerimize sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın profesyonel hizmetleri arasında yer alan İstanbul sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde taşınma işlemlerinin en başından en sonuna kadar sigortalatmış olduğunuz eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketi, karşılaşmış olduğunuz bu zararların giderilmesinde muhatabınız olmaktadır.

ambalajlama

Böylelikle eşyalarınız herhangi bir güven problemi yaşanmadan gönül rahatlığı ile yeni adresinize taşınabilmektedir.

Sigortalı Taşıma Uygun Fiyatlı Profesyonel Hizmet

İstanbul merkezli kurulan ve nakliyat sektöründe profesyonel hizmetlerine devam eden şirketimiz, taşımacılık alanında müşterilerimizin talep ettiği tüm hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yerine getirmeye devam etmektedir. Şirketimizin en çok talep gören İstanbul sigortalı taşıma asansörlü nakliyat hizmetinin yanı sıra başarılı şekilde gerçekleştirmiş olduğu hizmetleri şunlardan oluşmaktadır: